Derby dla Gromu

W sobotę w 5. kolejce ligi okręgowej seniorów Miejski Klub Sportowy Karolina Jaworzyna Śląska podejmował przed własną publicznością Grom Witków.

Pierwsza połowa meczu była dosyć wyrównana i oba zespoły nie zagroziły bramce rywali. Zaraz po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania swoje okazje mieli gracze gospodarzy oraz gości, jednak obronną ręką z tych starć wychodzili bramkarze.  w 65 minucie wynik spotkania otworzył Grzegorz Ignatowicz, który uderzeniem z woleja pokonał Janikowskiego. Chwilę później był już remis po niefortunnej interwencji Wiśniowskiego, któremu piłka odbiła się od barku i wpadła do naszej bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Kilka minut później mieliśmy niemal kopie sytuacji z bramki na 1:1, dośrodkowanie z rzutu wolnego i niepilnowany Jędrasiewicz głową kieruje piłkę do bramki gospodarzy. W 82. minucie wynik spotkania ustala Hawryluk, który zakończył skuteczny kontratak zespołu Gromu.

MKS Karolina: Wiśniowski, Jagieła, Salamon, Gawryszewski, Jaworski, Pytaj, B. Tymcik, Ptak, Adamowicz, Ignatowicz, Istelski oraz Kopacz, Okramus, Pająk, Bieniasz i Smaruj.