Mecze naszych drużyn

W następnych dniach spotkania ligowe czekają młodzików, juniorów młodszych oraz seniorów Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Jako pierwsi swoje spotkanie rozegrają młodzicy prowadzeni przez Maksyma Tatuśko. Rywalem naszych młodych zawodników będzie lider rozgrywek Venus Nowice, który ma na swoim koncie zaledwie jedną porażkę.

Spotkanie odbędzie się w piątek (6 listopad) o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

__

Juniorzy młodsi tym razem zmierzą się z Akademią Piłkarską Dzierżoniów. Nasza drużyna jak do tej pory zajmuje pozycję wicelidera z dorobkiem 18 punktów. Drużyna z Dzierżoniowa plasuje się na 5. pozycji z 6 punktami na koncie.

Spotkanie odbędzie się w sobotę (7 listopad) o godzinie 11:00 w Dzierżoniowie.

__

Derby Gminy Jaworzyna Śląska czekają naszych seniorów. Rywalem podopiecznych Grzegorza Ignatowicza będzie Grom Witków. Zespół z Witkowa plasuje się na 10. lokacie z dorobkiem 16 punktów. Nasza drużyna zajmuje 13. miejsce z 8 punktami na koncie.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (listopad) o godzinie 13:30 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.