Sobota z młodzikami i seniorami

W najbliższą sobotę (24 październik) swoje spotkania ligowe rozegrają młodzicy oraz seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Seniorów czeka arcytrudny mecz z liderem rozgrywek Słowianinem Wolibórz. Beniaminek ligi Okręgowej w tym sezonie spisuje się znakomicie. w 11 spotkaniach ligowych klub z Woliborza zanotował 10 zwycięstw. Drużyna Słowianina wygrała ostatnich 9 meczów i będzie chciała na pewno podtrzymać tą serię. Nasz zespół jest na 13. pozycji w tabeli z dorobkiem 8 punktów. MKS Karolina nie potrafi wygrać od sześciu spotkań (5 porażek z rzędu). Bilans bramkowy w ostatnich sześciu meczach jest fatalny dla naszej drużyny, który wynosi 4:26.

Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

Na relację live z tego spotkania zapraszamy pod linkiem KLIK

___

Drużyna młodzików natomiast w sobotnie przedpołudnie zmierzy się ze Zjednoczonymi Żarów. Nasz rywal w siedmiu rozegranych kolejkach ma na swoim koncie 12 punktów. Podopieczni Maksyma Tatuśko w tym sezonie zainkasowali 3 oczka.

Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 11:00 na boisku w Żarowie.

Informujemy wszystkich kibiców, że w związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd RP mecze odbędą się bez udziału publiczności!