Seniorzy po Jedlinie

W niedzielę swoje piąte spotkanie w ligowe w Lidze Okręgowej rozegrali seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Podopieczni Grzegorza Ignatowicza w meczu wyjazdowym podejmowali Zdrój Jedlinę Zdrój. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 na korzyść Zdroju Jedlina Zdroju.

Bramkę dla naszego zespołu zdobył Grzegorz Ignatowicz.

MKS Karolina: Górski, Laskowski, D. Tymcik (72′ Adamowicz), Łucyk, Jagieła, Putaj (46′ Krawczyk), Ptak, B. Tymcik, Mróz, Schmidt, Ignatowicz.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, ale to nasz zespół stworzył dwie dobre sytuacje bramkowe. Najpierw trener Grzegorz Ignatowicz w dogodnej sytuacji uderzeniem z lewej nogi niestety minimalnie chybił. Chwilę później po dośrodkowaniu od Jagieły strzałem głową Ignatowicz przeniósł piłkę nad bramką. Zdrój Jedlina Zdrój w pierwszej odsłonie meczu stworzyła jedną doskonała sytuację, ale świetną interwencją popisał się Bartosz Górski.

Początek drugiej odsłony meczu również należał do naszego zespołu. Dobrą okazję miał Ptak, ale jego strzał był bardzo niecelny z okolicy 15 metra. W 69. minucie sędzia główny przyznał gospodarzom niesłusznie rzut rożny. Do wykonania tego stałego fragmentu gry podszedł Kubowicz i bezpośrednio z rogu zaskoczył Górskiego. Chwilę później do siatki trafia Mróz, ale sędzia tych zawodów odgwizduje spalonego, na którym rzekomo był Mariusz Łucyk. W 76. minucie meczu sędzia słusznie podyktował rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę zamienił Rzeszót. W 85. minucie meczu po dobrym kontrataku gola zdobywa Patrick de Nascimento. Honorową bramkę dla MKS Karolina w doliczonym czasie gry strzela Ignatowicz.

Dziękujemy Zdrojowi Jedlinie Zdrój i gratulujemy zdobycia 3 punktów.