Jaczków 02.08.2020. [FOTO]

W Jaczkowie odbył się wyścig kolarski o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór w ramach XV Festynu Sportu „ Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków”. Juniorzy młodsi mieli do pokonania 9 rund po 3,7 km po płaskim terenie. Z wyścigu na wyścig coraz lepiej prezentuje się junior młodszy Michał Jakubik. Po krótkiej przerwie, juniorka młodsza Judyta Tonder wraca do ścigania. Trener Jarosław Zarębski pokazał jak trzeba się ścigać młodym adeptom kolarstwa, zajmując trzecie miejsce.

 

W ubiegłym tygodniu w Pabianicach bardzo dobrze zaprezentowali się byli zawodnicy naszego klubu: Marcin Zarębski reprezentujący barwy TC Chrobry SCOTT Głogów zajął pierwsze miejsce oraz Paulina Pastuszek obecnie trenująca w TKK „Pacific” Nestle Fitness zajęła drugie miejsce. Nasz klub reprezentował Michał Jakubik.

 Gratulacje dla zawodników i trenera.