Powrót do przeszłości

W związku z zawieszeniem rozgrywek przez Polski Związek Piłki Nożnej postaramy się Państwu przypomnieć różne wydarzenia z życia piłkarskiego naszego klubu.

Dzisiaj nasz wybór padł na mecz, który odbył się dokładnie osiem lat temu (25 marzec 2012 rok). Była to inauguracja wiosny 2012 roku. Miejski Klub Sportowy Karolina Jaworzyna Śląska w sezonie 2011/2012 wówczas występował w A-klasie (w tym sezonie uzyskał awans do ligi okręgowej). Tego dnia nasza drużyna mierzyła się z zespołem Czarnych Wałbrzych, którzy sezon zakończyli na 13. miejscu w ligowej tabeli.

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA MKS KAROLINA

Ten mecz świetnie się rozpoczął dla MKS Karolina, która już w pierwszych dziesięciu minutach prowadziła  po bramce Łukasza Karpacza. Druga bramkę dla MKS Karolina zdobył Mateusz Ptak pod koniec pierwszej połowy. Ataki były jednej jak i z drugiej strony. W drugiej odsłonie meczu dosyć wyraźną przewagę mieli podopieczni Roberta Tymcika, którzy stworzyli kilka stuprocentowych sytuacji. Sędzia tych zawodów nie uznał naszej drużynie dwóch bramek, ponieważ odgwizdał spalone. Czarni Wałbrzych również mieli swoje szanse. Jedną z nich pod koniec meczu wykorzystał Konsewicz i mecz zakończył się zwycięstwem 2:1 naszej drużyny.

MKS Karolina wystąpiła  w składzie: M. Burdzy, P. Czykieta, P. Krzeczowski, P. Borys, M. Krawczyk, T. Krawczyk, D. Tymcik, M. Ptak, G. Borowy, A. Myśliński, Ł. Karpacz oraz M. Bal, K. Rutkowski, A. Zielonka.

źródło: własne

zdjęcia: Sylwester Bartczak