Bez punktów w niedzielę

W niedzielę swoje spotkania ligowe rozegrały drużyny seniorskie oraz trampkarze Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Pierwszy zespół prowadzony przez Grzegorza Ignatowicza podejmował na własnym stadionie Włókniarza Kudowa Zdrój. Nasza drużyna po wyrównanym meczu niestety przegrał 2:1. Bramki padały pod koniec spotkania. Gola dla naszej drużyny strzelił Mateusz Salamon w 87 minucie spotkania. 2 minuty później zwycięską bramkę strzelili goście.

___

Drugi zespół podejmował na boisku w Piotrowicach Świdnickich Spartę Przełom Pastuchów. Nasz zespół mimo prowadzenia do 88 minuty 3:2 nie zdołał wywieźć nawet punktu w derbach Gminy Jaworzyna Śląska. Podopieczni Damiana Tymcika ostatecznie przegrali 4:3. Dwie bramki dla MKS Karolina zdobył Wysota, jedno trafienie dołożył Drozdek. Nasza drużyna miała również rzut karny, ale niestety nie wykorzystany.

___

Drużyna trampkarzy prowadzona przez Jakuba Rosiaka uległa liderowi Zjednoczonym Żarów 4:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kołodka oraz Ptak.