Od piątku do niedzieli

W tym tygodniu swoje spotkania ligowe rozegrają dwie drużyny seniorskie, trampkarze oraz młodzicy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Pierwszy zespół w Derbach Gminy Jaworzyna Śląska podejmie na własnym stadionie Venus Nowice. Zespół z Nowic w ośmiu rozegranych kolejkach Ligi Okręgowej zainkasował na swoim koncie 8 punktów co daje 12. lokatę w ligowej tabeli. MKS Karolina w jednym rozegranym spotkaniu mniej ma dwa punkty więcej od Venusa i plasuje się na 9. pozycji. W zeszłym sezonie na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej lepsi okazali się gracze Venusa Nowice, którzy pewnie ograli naszą drużynę 2:0. W rewanżu na boisku w Nowicach padł wynik 4:1 na korzyść naszej drużyny.

Początek meczu w sobotę (12 październik) go godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

___

Druga drużyna uda się do Dobromierza, aby zmierzyć się z miejscowym Płomieniem. Podopieczni Damiana Tymcika po ubiegłotygodniowej wygranej mają na swoim koncie 7 oczek i plasują się na 14. miejscu w tabeli B-klasy. Niedzielny rywal naszej drużyny jest na 7. lokacie z dorobkiem 15 punktów.

Początek meczu w niedzielę (13 październik) o godzinie 11:00 na boisku w Dobromierzu.

___

Zespół trampkarzy prowadzony przez Jakuba Rosiaka zagra na własnym stadionie z Akademią Piłkarską Dzierżoniów. Gracze z Dzierżoniowa w pięciu ligowych spotkaniach zainkasowali 5 punktów. Nasz zespół z kompletem punktów w czterech rozegranych meczach jest na drugiej lokacie w tabeli.

Początek meczu w niedzielę (13 październik) o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej

___

Drużyna młodzików podobnie jak seniorzy w Derbach Gminy Jaworzyna Śląska podejmą na własnym stadionie zespół Venusa Nowice. Podopieczni Maksyma Tatuśo w sześciu meczach w lidze młodzika zainkasowali na swoim koncie 12 punktów co daje 4. miejsce w tabeli. Gracze z Nowic w tym sezonie zdobyli 3 oczka.

Początek meczu w piątek (11 październik) o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.