Kolejne mecze piłkarzy

W najbliższy weekend swoje spotkania ligowe rozegrają seniorzy, trampkarze oraz młodzicy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Pierwszy zespół podejmie na własnym stadionie w sobotę wicelidera Ligi Okręgowej zespół Granitu Roztoka, który w dotychczas ośmiu rozegranych spotkaniach zgromadził na swoim koncie 16 punktów. Nasz zespół w jednym rozegranym meczu mniej od rywali zainkasował 10 punktów co daje 9. miejsce w rozgrywkach. W tym sezonie podopieczni Grzegorza Ignatowicza mierzyli się już z zespołem z Roztoki w Pucharze Polski, lepsi wtedy okazała się drużyna Granitu, która pokonała MKS Karolinę 4:1.

Początek spotkania w sobotę (5 październik) o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

___

Druga drużyna prowadzona przez Damiana Tymcika również na własnym boisku podejmie Błyskawicę Kalno, która w ośmiu rozegranych kolejkach B-klasy ma na swoim koncie 15 punktów co daje 6. miejsce w ligowej tabeli. Nasz zespół jest na przedostatniej pozycji z dorobkiem 4 oczek.

Początek meczu w niedzielę (6 październik) o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

___

Zespół trampkarzy w sobotę zagra z LKS Marcinowice na własnym stadionie. Podopieczni Jakuba Rosiaka w trzech meczach mają na swoim koncie komplet dziewięciu punktów. Zespół z Marcinowic w pięciu rozegranych meczach w lidze trampkarzy ma 7 oczek. W pierwszym spotkaniu, które zostało rozegrane w pierwszej kolejce nasz zespół pewnie pokonał LKS Marcinowice 4:2.

Początek meczu w sobotę (5 październik) o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

___

Drużyna młodzików jako jedyna uda się na mecz wyjazdowy, aby zmierzyć się z Zielonymi Łagiewniki. Zespół Zielonych w czterech rozegranych spotkaniach zainkasował na swoim koncie 3 punkty. Podopieczni Maksyma Tatuśko w jednym spotkaniu więcej zanotowali 4 zwycięstwa co daje 12 punktów.

Początek meczu w sobotę (5 październik) o godzinie 14:00 na boisku w Łagiewnikach.