Wyjazdowy weekend

W najbliższy weekend swoje kolejne spotkania ligowe rozegrają młodzicy, trampkarze oraz dwie seniorskie drużyny Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Pierwszy zespół prowadzony przez Grzegorza Ignatowicza podejmie przedostatni zespół Ligi Okręgowej Kryształ Stronie Śląskie. Mecz, który miał się pierwotnie odbyć na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskie rozegrany zostanie w Stronie Śląskim. Zespół Kryształu w czterech rozegranych kolejkach ligowych zdobył zaledwie jeden punkt. Nasza drużyna ma na swoim koncie 7 punktów co daje jej 6. lokatę w tabeli.

Początek meczu w sobotę (7 wrzesień) o godzinie 16:00 w Stroniu Śląskim.

___

Druga drużyna w piątek kolejce B-klasy podejmie w derbach Gminy Jaworzyna Śląska LKS Piotrowice Świdnickie. Zespół z Piotrowic ma na swoim koncie 3 punkty co daje im 11. miejsce w tabeli. Podopieczni Damiana Tymcika w tym sezonie jeszcze nie zdobyli punktów i zajmują ostatnią lokatę.

Początek meczu w niedzielę (8 wrzesień) o godzinie 11:00 na boisku w Piotrowicach Świdnickich.

___

Trampkarze w drugiej kolejce podejmą Akademię Piłkarską Dzierżoniów. Początek meczu w sobotę (7 wrzesień) o godzinie 13:00 w Dzierżoniowie.

___

Zespół młodzików, który również rozegra swoje drugie spotkanie ligowe w tym sezonie. Nasz zespół uda się do Jaroszowa, aby zmierzyć się z miejscową Unią. Początek meczu w sobotę (7 wrzesień)o godzinie 11:00.