Seniorzy po meczu z Trojanem

W sobotę (24 sierpień) swoje kolejne ligowe spotkanie rozegrali seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Podopieczni Grzegorza Ignatowicza podejmowali na własnym stadionie beniaminka ligi okręgowej Trojan Lądek Zdrój.

Nasz zespół zremisował z drużyną z uzdrowiska 1:1. Bramkę dla MKS Karolina zdobył Olivera.

Mecz w pierwszej połowie był dosyć wyrównany, obie ekipy miały po dwie dogodne sytuacje bramkowe. Dobrze w bramce spisywali się Leletko oraz Brzeziński (bramkarz Trojanu). Początek drugiej połowy wyglądał podobnie. W około 55 minucie spotkania goście po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyszli na prowadzenie. Po stracie bramki podopieczni Grzegorza Ignatowicza ruszyli do zdecydowanych ataków. Udało się wyrównać kilkanaście minut później, w lewym sektorze boiska piłkę otrzymał Olivera i po minięciu dwóch rywali pewnym strzałem wpakował piłkę do bramki rywali. Po zdobyciu gola nasz zespół miał kilka dogodnych sytuacji, ale niestety brakowało skuteczności.