Zmiana trenera w pierwszej drużynie

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska informuje, że od nowego sezonu 2019/20 nastąpi zmiana na stanowisku trenera pierwszej drużyny.

Jednocześnie MKS Karolina Jaworzyna Śląska pragnie złożyć serdeczne podziękowania dotychczasowemu trenerowi Arturowi Zielonce, który piastował funkcję trenera pierwszej drużyny przez cały sezon 2018/19.

Trener Zielonka objął zespół w bardzo trudnej sytuacji kadrowej. Pierwsza runda była bardzo ciężka z powodu braków kadrowych, ale i tak udało się w niej zdobyć 12 punktów, co dawało niezłą 12. lokatę w tabeli Ligi Okręgowej. Runda rewanżowa po wzmocnieniach można powiedzieć, że była koncertowa w wykonaniu naszej drużyny. Podopieczni Artura Zielonki zainkasowali aż 26 punktów i awansowali na 8. lokatę na zakończenie sezonu.

Nowym trenerem drużyny seniorów będzie dobrze znany naszym kibicom Grzegorz Ignatowicz, który występuje w naszym zespole od kilkunastu lat. Grzegorzowi udało się w barwach MKS Karolina awansować do Ligi Okręgowej oraz IV ligi. Zdobył także kilkukrotnie tytuł króla strzelców A-klasy i Ligi Okręgowej.

Jako trener Grzegorz Ignatowicz pracował w naszym klubie z juniorami starszymi, z którymi osiągał zadowalające wyniki w Lidze Okręgowej. Przez ostatnie dwa lata prowadził drużynę trampkarzy.

Trenerowi Arturowi Zielonce serdecznie dziękujemy za włożoną pracę z naszym zespołem, a Grzegorzowi Ignatowiczowi życzymy sportowych sukcesów w przyszłym sezonie!