Zakończenie sezonu drużyn młodzieżowych

W środę (19 czerwiec) odbyło się zakończenie sezonu drużyn młodzieżowych Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

W spotkaniu uczestniczyli także rodzice Żaków, Orlików, Młodzików oraz Trampkarzy.

Tradycyjnie już po raz drugi odbył się mecz „Tatusiowie – dzieci”. O wyniku tej rywalizacji nie będziemy pisać, gdyż najważniejsza była dobra zabawa oraz integracja rodziców z dziećmi i trenerami.

Oprócz zaciętych spotkań, trenerzy przygotowali również dodatkowe atrakcje dla dzieci, w postaci konkursu rzutów karnych, który rozegrany został w trzech grupach wiekowych. W pierwszej z nich, najmłodszej (żak, orlik) najlepszym strzelcem okazał się przedstawiciel drużyny trenowanej przez Trenera Damiana Tymcika – Wojtek Pałeczka. Spośród młodzików i trampkarzy bezkonkurencyjny był Mateusz Dziadowiec, a w kategorii „OLD BOYS” najlepiej „jedenastki” wykonywał Pan Łukasz Rachelski.  W bramce dzielnie spisywali się nasi bramkarze: Bartosz Górski, Wiktor Wiecheć oraz Oliwier Marek, którzy swoimi interwencjami pokazali prawdziwy kunszt bramkarski.

Po wspólnym treningu przyszedł czas na poczęstunek oraz drobne upominki.

MKS Karolina dziękuje pracownikom, działaczom, trenerom i rodzicom za pomoc i  przygotowanie imprezy oraz sponsorom i partnerom, którymi są: Urząd Miasta i Gminy Jaworzyna Śląska, ZPS Karolina, Restauracja „Magnolia-Rast”, Ramar, Jaworowy-Zdrój, JAKO Polska.