Dzisiaj młodzicy, w Boże Ciało seniorzy

We wtorek (18 czerwiec) swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrają młodzicy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Nasz zespół w ostatnim meczu w Lidze Okręgowej młodzików podejmie na wyjeździe Polonię-Stal Świdnicę. Podopieczni Jakuba Rosiaka zajmują 3. pozycję w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Zespół Polonii-Stali Świdnica plasuje się pozycję niżej od naszej drużyny mając na koncie dwa oczka mniej.

Początek meczu we wtorek o godzinie 19:00 w Świdnicy (OSiR).

__

W czwartek (20 czerwiec) swój przedostatni mecz w sezonie rozegrają seniorzy MKS Karolina Jaworzyna Śląska.

Podopieczni Artura Zielonki w Boże Ciało podejmą zespół Granitu Roztoka, który po dwudziestu ośmiu rozegranych kolejkach ligowych zajmuje 6. pozycję z dorobkiem 48 punktów. Nasza drużyna jest na 8. lokacie w tabeli Ligi Okręgowej z 37 punktami na koncie.

Początek meczu w czwartek o godzinie 17:00 na boisku w Roztoce.