Trzy imprezy kolarskie w ostatni weekend. Wałbrzych, Lubomierz i Wieluń 15-16.06.2019 [FOTO]

Przy 32-stopniowym upale 15 czerwca br. kolarze MKS „Karolina” ściągali się pod Górę Chełmiec w Wałbrzychu gdzie rozegrano IV edycję Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej.
W kategorii chłopców 9-10 lat Oliwier Okarmus zajął drugie miejsce Tymoteusz Bałuk był piętnasty a Mateusz Mitura osiemnasty.
W Kategorii dziewcząt do 6 – lat druga była Zuzia Bałuk.
Malwina Mitura była czwarta w kategorii 7-8 lat.
W kategorii Młodzik siedemnasty był Krystian Smereczniak.
W kategorii Junior Młodszy szósty był Michał Jakubik.
W kategorii Żak dwudziesty siódmy był Bartosz Kasperek.

Następnego dnia startowano na Czasówce Lubomierskiej w Lubomierzu.
Tym razem dobrze pojechało trzech zawodników Naszego klubu.
W kategorii Żak drugi był Bartosz Kasperek a piąty Marcin Romaniecki. Również piąte miejsce zajął Krystian Smereczniak w kategorii Młodzik.

W Wieluniu na kryterium ulicznym bardzo dobrze pojechał Junior Młodszy Michał Jakubik kończąc wyścig w drugiej połowie ponad czterdziestoosobowej stawki. W kat. VIP Jacek Bieliński dojechał do mety w połowie stawki.

Bardzo dobrze zaprezentowali się byli zawodnicy naszego klubu:  Paulina Pastuszek zajmując pierwsze miejsce obecnie trenująca w TKK „Pacific” Nestle Fitness oraz Marcin Zarębski zajął szóste miejsce reprezentujący barwy TC Chrobry SCOTT Głogów.