Trampkarze o mistrza, seniorzy o pewne utrzymanie

W najbliższą sobotę (8 czerwiec) swoje spotkania ligowe rozegrają trampkarze oraz seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Drużyna trampkarzy prowadzona przez Grzegorza Ignatowicza w ostatniej kolejce IV ligi okręgowej (Świdnica) zmierzy się z Cukrownikiem Pszenno. Obie drużyny po ośmiu rozegranych meczach mają na swoim koncie po 22 punkty. Naszej drużynie wystarczy remis w tym spotkaniu, aby zapewnić sobie zwycięstwo w lidze.

Początek meczu w sobotę o godzinie 11:00 na boisku w Pszennie.

___

Drużyna seniorów w kolejnym spotkaniu Ligi Okręgowej zmierzy się w meczu wyjazdowym z Piławianką Piława Górna. Zespół Piławianki zajmuje obecnie 14. lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów i na ten moment jest w strefie spadkowej. MKS Karolina Jaworzyna Śląska zajmuje 8. pozycję i już raczej jest pewny utrzymania. Do stuprocentowego utrzymania w rozgrywkach brakuje naszej drużynie zaledwie 3 punkty (przy założeniu, że drużyny z drugiej części tabeli wygrają większość spotkań).

Początek meczu w sobotę o godzinie 17:00 na stadionie w Piławie Górnej.