MKS Karolina na Olimpijskim z AWF Wrocław 25.05.2019 [FOTO]

W dniu 25 maja 2019 r. Miejski Klub Sportowy „Karolina” z Jaworzyny Śląskiej wziął udział w festynie sportowo-rekreacyjnym pod nazwą „Przewietrz się na olimpijskim” organizowanym przez AWF Wrocław. Była  to już trzecia edycja tej wspaniałej imprezy, skierowanej dla wszystkich, zarówno młodych jak i troszkę starszych. Najważniejszym jej przekazem był ruch na świeżym powietrzu i wspaniała zabawa.

Mieliśmy okazję zaprezentować działania wszystkich sekcji klubu, przedstawić historię i sukcesy MKS „Karolina”. Nasze stoisko było jednym z najchętniej odwiedzanym przez uczestników festynu, którzy mogli spróbować swoich sił min. na trenażerze rowerowym oraz otrzymać gadżety i ulotki naszych sponsorów: Urząd Miasta i Gminy z Jaworzyny Śląskiej, ZPS Karolina, Restauracja Magnolia-Rast oraz firma JAKO-Polska, za które serdecznie dziękujemy.

Podczas festynu mieliśmy możliwość spotkać wielu znanych sportowych mistrzów olimpijskich między innymi Panią Renatę Mauer-Różańską, dwukrotną złotą medalistkę olimpijską z Atlanty(1996r) i Sydney (2000r.).

MKS Karolina składa podziękowania zawodnikom, którzy poświęcili swój czas  i towarzyszyli nam  podczas festynu. A byli to: Judyda Tonder, Jakub Bieliński i Michał Jakubik – sekcja kolarska oraz Bartosz Pierkowski, Ksawier Okarmus, Karol Kołodka i Oliwier Pająk – sekcja piłki nożnej.