W sobotę seniorzy oraz młodzicy

W najbliższą sobotę (18 maj) swoje spotkania ligowe rozegrają młodzicy oraz seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Zespół młodzików prowadzony przez Jakuba Rosiaka podejmie w sobotnie przedpołudnie KS Silesię Żarów. Drużyna z Żarowa w pięciu dotychczasowych spotkaniach zainkasowała do swojego dorobku punktowego 3 oczka i plasuje się na przedostatniej lokacie w tabeli IV ligi okręgowej. Nasza drużyna zdobyła 7 punktów i zajmuje jedną pozycję wyżej od Silesii.

Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

__

Drużyna seniorów, która nadal nie jest pewna ligowego bytu rozegra kolejny ważny mecz. Tym razem podopieczni Artura Zielonki zmierzą się na własnym stadionie ze Spartą Ziębice. Zespół z Ziębic zajmuje 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Nasza drużyna, która regularnie punktuje w meczach wiosennych plasuje się na 11. lokacie w Lidze Okręgowej seniorów.

Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.