Sobota z trampkarzami, niedziela z seniorami

W najbliższy weekend swoje spotkania ligowe rozegrają trampkarze oraz seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Zespół trampkarzy w spotkaniu wyjazdowym podejmie Gryf Świdnica. Zespół ze Świdnicy zainkasował jak do tej pory 4 punkty w 4 spotkaniach. Nasza drużyna zajmuje pozycję wicelidera z kompletem punków.

Mecz odbędzie się w sobotę (11 maj) o godzinie 16:00 na jednym z boisk Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

___

Drużynę seniorów prowadzona przez Artura Zielonkę czeka arcyważne spotkanie z Górnikiem Boguszów Gorce. Zespół z Boguszowa Gorc zamyka Ligę Okręgową Seniorów z 13 punktami na koncie. W rundzie wiosennej Górnik zainkasował zaledwie jeden punkt w zremisowanym meczu ze Skałkami Stolec. Nasza drużyna zajmuje 11. lokatę z dorobkiem 22 punktów.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (12 maj) o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Olimpijskiej w Boguszowie Gorce.

Zachęcamy do przeczytania analizy spadków oraz awansów przeprowadzoną przez portal dolfutbol.pl ( LINK ). Na dzień dzisiejszy według tego portalu z naszej okręgówki mogą spaść cztery drużyny. Ta liczba może ulec zmianie w zależności spadków z wyższych lig.