Mecze trampkarzy oraz młodzików w tygodniu

W tygodniu swoje spotkania ligowe rozegrają trampkarze oraz młodzicy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Drużyna trampkarzy w spotkaniu z 2. kolejki podejmie na własnym stadionie LKS Marcinowice. Zespół z Marcinowic w swoim pierwszym meczu ligowym wysoko uległ Cukrownikowi Pszenno 0:7. Nasza drużyna prowadzona przez Grzegorza Ignatowicza minimalnie 2:1 pokonała Unię Jaroszów.

Spotkanie odbędzie się we wtorek (16 kwiecień) o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

Terminarz Ligi Trampkarzy

Tabela Ligi Trampkarzy

______

Zespół młodzików w swoim trzecim meczu ligowym podejmie Akademię Piłkarską Dzierżoniów. Nasza drużyna w dwóch jak do tej pory rozegranych spotkaniach zgromadziła na swoim koncie 4 punkty. Zespół AP Dzierżoniów w dwóch rozegranych kolejkach zainkasował komplet punktów.

Spotkanie odbędzie się w środę (17 kwiecień) o godzinie 16:00 w Dzierżoniowie.

Terminarz Ligi Młodzików 

Tabela Ligi Młodzików