Mistrzostwa Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym i Memoriał Jana Kozłowskiego. Jelenia Góra – Cieplice Zdrój 09-10.03.2019.

Kolarze MKS Karolina rozpoczęli sezon startując w dwóch wyścigach przełajowych w Jeleniej Górze.
W Mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii dziewczynek Zuzia Bałuk zajęła pierwsze miejsce. W kategorii dzieci 9-10 lat drugie miejsce zajął Oliwier Okarmus, czwarte Tymoteusz Bałuk, piąte Mateusz Mitura. W kategorii Młodziczek ósma była Judyta Tonder. W kategorii junior młodszy trzynasty był Michał Jakubik.

W Memoriale Jana Kozłowskiego czyli drugim dniu ścigania poszło Naszym zawodnikom znacznie lepiej. W kategorii chłopców 9-10 lat pierwszy był Oliwier Okarmus, czwarty Tymoteusz Bałuk, siódmy Mateusz Mitura. W kategorii młodziczek siódma była Judyta Tonder. W kategorii junior młodszy dziesiąte miejsce zajął Michał Jakubik a młodzik Krystian Smereczniak był trzynasty.

Tekst: Antoni Szewczyk