Informacja w sprawie badań lekarskich [WAŻNE DLA RODZICÓW]

29 lutego 2019 roku w życie wchodzi ustawa Ministra Zdrowia w sprawie kwalifikacji lekarzy uprawnionych do wydawania zawodnikom orzeczeń lekarskich o stanie zdrowia oraz zakresu i częstotliwości wymaganych badań lekarskich niezbędnych do uzyskania tych orzeczeń.

Oznacza to, że zawodnicy do 23. roku życia mogą uzyskać zaświadczenie od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej (lekarz rodzinny), które będzie ważne przez rok oraz będzie respektowane przez Miejski Klub Sportowy Karolina Jaworzyna Śląska oraz Związki Sportowe w celu uczestnictwa w rozgrywkach itp.

PRZEKAŻ 1% PODATKU DOCHODOWEGO

Miejski Klub Sportowy Karolina Jaworzyna Śląska w związku z powyższym informuje, że decyzja w sprawie uzyskania orzeczenia o stanie zdrowia pozwalające na udział w treningach oraz zawodach należy do zawodników oraz rodziców!

MKS Karolina informuje, że dla osób chętnych organizowane będą badania wykonywane przez lekarza medycyny sportu z wynikami laboratoryjnymi (które będą ważne również przez 1 rok) w dniu 6 marca 2019 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej WIĘCEJ