Dwa medale judoczek w Finale Ligii Dzieci w Judo

W dniu 17.11.2018 r. w Sobótce odbył się finał Super Ligi Dzieci w Judo. W zawodach wystartowało ponad 700 zawodników z klubów Dolnośląskich   oraz zaproszone kluby z Czech. Wzmaganiach świetnie zaprezentowały się dwie zawodniczki sekcji judo MKS „Karolina” Jaworzyna Śląska Anna-Maria Michalska i Hanna Sułek. W swojej kategorii wagowej pierwsze miejsce zajęła Hania Sułek, natomiast w swojej kategorii wagowej Anna-Maria Michalska wywalczyła drugą lokatę. W klasyfikacji końcowej klubów startujących w czterech edycjach Super Ligi Dzieci w Judo, MKS  „Karolina” Jaworzyna Śląska zajęła 24. miejsce na 46 klubów, które brały udział. Cieszy fakt, że w porównaniu do zeszłego roku MKS „Karolina” awansowała o 11 miejsc. Start naszych judoczek w całej edycji Super Ligi Dzieci w Judo można uznać za bardzo udany i życzymy  zawodniczkom dalszych sukcesów sportowych. Dziękujemy rodzicom za gorący doping, a Pani Sabinie Michalskiej za udostępnienie zdjęć z  zawodów.

tekst: Józef Smoter