Weekendowe mecze naszych drużyn

W najbliższy weekend swoje spotkania ligowe rozegrają seniorzy, trampkarze oraz młodzicy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Zespół seniorów w meczu o „6 punktów” podejmie na wyjeździe Zdrój Jedlinę Zdrój. MKS Karolina Jaworzyna Śląska w dwunastu rozegranych kolejkach Ligi Okręgowej zainkasowała jak do tej pory 9 punktów. Drużyna z Jedliny Zdrój zamyka ligową tabelę z dorobkiem 6 „oczek”.

Początek spotkania w niedzielę (4 listopada) o godzinie 14:00 na stadionie w Jedlinie Zdrój.

 

13. kolejka OS

[jsMatchDayStat matchday_id =”790″]


Drużyna trampkarzy prowadzona przez Grzegorza Ignatowicza w ostatniej kolejce Ligi Terenowej podejmie na własnym stadionie ULKS Kłos Lutomię. Nasz zespół plasuje się na 3. pozycji z dorobkiem 13 punktów. Zespół z Lutomii jest na 7. lokacie z 6 punktami na koncie.

Początek meczu w niedzielę (4 listopada) o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

 

9. kolejka TT

[jsMatchDayStat matchday_id =”847″]


Drużyna młodzików w przedostatniej kolejce III Ligi Okręgowej zmierzy się z liderem rozgrywek UKS Lechią Dzierżoniów. Zawodnicy z Dzierżoniowa zainkasowali w tym sezonie w jedenastu rozegranych meczach aż 30 punktów. MKS Karolina ma na swoim koncie 13 oczek w jednym rozegranym spotkaniu mniej i zajmuje 5 lokatę w ligowej tabeli.

Początek meczu w sobotę (3 listopada) o godzinie 11:00 na Stadionie w Dzierżoniowie (ul. Strumykowa).

 

13. kolejka OM

[jsMatchDayStat matchday_id =”835″]