Świetny start judoczek!

W dniu 13.10.2018 r. w Oleśnicy odbyła się trzecia edycja Super Ligi Dzieci w Judo. W zawodach wystartowało ponad 600 zawodników z dolnośląskich klubów oraz zaproszone kluby z Czech. W zawodach świetnie zaprezentowało się dwoje zawodników sekcji judo MKS „Karolina” Jaworzyna Śląska Anna-Maria Michalska i Hanna Sułek. W swojej kategorii wagowej złoty medal i pierwsze miejsce zajęła Anna-Maria Michalska. Hania Sułek w swojej kategorii wagowej wywalczyła również pierwszą lokatę.

Cieszy fakt ,że nasze zawodniczki wygrały swoje walki przed czasem, start naszych judoczek można uznać za bardzo udany. Życzymy zawodniczkom dalszych sukcesów sportowych. Dziękujemy rodzicom za gorący doping, a Pani Sabinie Michalskiej za udostępnienie zdjęć z zawodów.