Drugie miejsca w Małym Wyścigu Pokoju

Ostatni etap tegorocznego Małego Wyścigu Pokoju, który odbył się 16 czerwca br. w Miliczu, zakończył rywalizację w tej cyklicznej edycji. Trzeci etap był kryterium ulicznym, a Patronat Honorowy nad nim, objął Ryszard Szurkowski były Mistrz Świata w kolarstwie, medalista olimpijski i dla przypomnienia młodszym adeptom kolarstwa, czterokrotny zwycięzca Wyścigu Pokoju dla dorosłych zawodników w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

Kolarze MKS Karolina bardzo dobrze spisali się w kategorii Żak chłopców: drugie miejsce zajął Jakub Bieliński, piąte Jakub Żuraw, szóste Bartosz Smereczniak. W kategorii Żakiń szósta była Kamila Pastuszek, ósma Aleksandra Hajduk. W kategorii Młodziczek na czwartym miejscu uplasowała się Paulina Pastuszek, a siódma była Sara Tonder. Przełamali się wreszcie Juniorzy młodsi, Grzegorz Dobroń wywalczył szóste miejsce, a Patryk Ragan siódme punktowane do challenge’u Dzkol. Karol Chmielowiec był szesnasty,

W klasyfikacji generalnej miejsca na podium wywalczyła Paulina Pastuszek zajmując drugie w kategorii Młodziczek i również drugie Jakub Bieliński w kategorii Żak.

Opracował: trener Antoni Szewczyk.