Kolarze dalej kręcą. Polkowice, Jelenia Góra, Jelcz-Laskowice 22-23.09.2018 [FOTO]

W miniony weekend kolarze MKS „Karolina” startowali w trzech wyścigach. W sobotę w Polkowicach rozegrano finałowy wyścig Ligi Szkółek Kolarskich MTB Zagłębia Miedziowego, najlepsze miejsce trzecie, zajął Maciej Bronicki, a dziesiąty był Maciej Górka w kategorii Młodzik. Judyta Tonder była czwarta w kategorii Młodziczka. W kat. Żak Krystian Smereczniak był dziewiąty, w kategorii chłopcy 11 lat i młodsi Oliwier Okarmus zajął siódme miejsce a Tymoteusz Bałuk piętnaste.

Jakub Bieliński wystartował w Jeleniej Górze na Maja Włoszczowska MTB Race 2018 . Wyścig rangi UCI HC spowodował przyjazd wielu mocnych zawodników z zagranicznych krajów. W mocno obsadzonej stawce juniorskiej Kuba ukończył wyścig na 29 miejscu.

W niedzielę odbył się wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Jelcza-Laskowic. Tym razem zawodnicy startowali w kryterium ulicznym  na rowerach szosowych, a oto wyniki:
Kategoria chłopcy 9-11 lat Oliwier Okarmus 5-miejsce, Tymoteusz Bałuk 12-miejsce.
W kategorii Żak Krystian Smereczniak przyjechał w zasadniczej grupie. Młodziczka Judyta Tonder i Młodzik Maciej Bronicki zaliczyli niewielką stratę do peletonu.