Grand Prix Mieroszowa i Mistrzostwach Dolnego Śląska MTB w jeździe indywidualnej na czas na Górę św. Anny w Proszówce 23-24.06.2018 [FOTO]

W Mieroszowie na trasie liczącej 47 km Jakub Bieliński przyjechał jako 14 zawodnik z kilkudziesięcio osobowej grupy, a w swojej kategorii wiekowej zajął pierwsze miejsce.

W Mistrzostwach Dolnego Śląska wystartowało czterech zawodników naszego klubu: Judyta Tonder, Maciej Bronicki, Patryk Gromek i Jakub Bieliński. Kuba wykręcił trzeci czas w kategorii Junior zdobywając tytuł drugiego vice mistrza Dolnego Śląska.

Była zawodniczka naszego klubu Paulina Pastuszek reprezentująca obecnie barwy Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacyfik – Nestlé Fitnes Cykling Team srebrną medalistką w jeździe indywidualnej na czas natomiast w wyścigu ze startu wspólnego zdobyła brązowy medal szosowych Mistrzostw Polski w kategorii juniorka.

Gratulacje dla zawodników!

Foto: J. Bieliński