Remis w meczu na szczycie

Seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina zremisowali w meczu na szczycie Klasy A 2:2 (1:1) z Górnikiem II Wałbrzych. Nasi zawodnicy dwukrotnie prowadzili w tym spotkaniu, lecz nie zdołali dowieźć zwycięstwa do końca. Sytuacja w tabeli się zatem nie zmienia, a walka o awans do klasy okręgowej toczyć się będzie z pewnością do ostatniej kolejki.

Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył Czykieta pokonując Jarosińskiego już w 9. minucie pojedynku. Niestety przeciwnicy odpowiedzieli w 44. minucie, kiedy to piłkę do bramki skierował Chajewski. Po zmianie stron nasz zespół szybko wyszedł na prowadzenie. Na 2:1 bramkę dla Karoliny strzelił Karpacz (46’). Radość trwała do 70. minuty. Drugą bramkę w tym meczu strzelił Chajewski.

Choć nasza drużyna miała zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, nie zdołaliśmy strzelić zwycięskiego gola. Pomimo to występ zespołu zaliczyć należy do wyjątkowo dobrych, doceniając ambicję i wolę walki wszystkich zawodników.

MKS Karolina Jaworzyna Śląska – Górnik II Wałbrzych 2:2 (1:1)

Skład MKS Karolina: Burdzy – Czykieta, Krzeczowski, Borowy, M. Krawczyk – Myśliński, Tymcik, Ptak, T. Krawczyk – Karpacz (66’Charytanowicz), Ignatowicz

Skład Górnik II Wałbrzych: Jarosiński – B. Polak (70′ Wroczyński), Przerywacz, Kaszuba, Matysek (54′ Rosicki) – P. Polak, Chajewski, Piątek (81′ Antoniak), Sobczyk – Moszyk, Bębeniec (89′ Grzesiak)