Udany występ judoków [FOTO + RELACJA]

W dniu 09.06.2018 r. w Strzegomiu odbył się jubileuszowy XX  Memoriał im. Edwarda Brzegowego Dzieci w Judo. W zawodach wystartowało ponad 240 zawodników  z klubów  Dolnego Śląska, Wielkopolski oraz zaproszone kluby z Czech, Niemiec i Austrii.

W zawodach z naszej sekcji judo MKS Karolina wystartowało trzech zawodników: Hanna Sułek, Anna-Maria Michalska oraz Leopold Bartosik. W swojej kategorii wagowej i wiekowej U-10 Leopold Bartosik po stoczeniu trzech minimalnie przegranych walk musiał uznać wyższość swoich przeciwników i odpadł z dalszej rywalizacji. Złoty medal i pierwsze miejsce w kategorii  wiekowej i wagowej U-12 wywalczyła Hanna Sułek, która w drodze do pierwszego miejsca wygrała wszystkie walki przed czasemNatomiast Anna Maria Michalska w swojej kategorii wagowej i wiekowej U-12 po stoczeniu trzech bardzo dobrych walk zajęła miejsce trzecie.

Występ naszych judoków  w zawodach w Strzegomiu można uznać za bardzo udany. Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów sportowych, a rodzicom dziękujemy za gorący doping.

Zdjęcia dzięki uprzejmości pani Sabiny Michalskiej.

Tekst: Józef Smoter