MEDALE W ŚWIDNICY NASZYCH JUDOKÓW

W dniu 19.05.2018 r. w Świdnicy odbyła się druga edycja Super Ligi Dzieci w Judo. W zawodach wystartowało ponad 700 zawodników z klubów Dolnośląskich oraz zaproszone kluby z Czech. W zawodach świetnie zaprezentowało się troje  zawodników  sekcji judo MKS „Karolina” Jaworzyna  Śląska  Anna-MariaMichalska, Hanna  Sułek oraz debiutant Leopold Bartosik. W swojej kategorii wagowej srebrny medal i drugie miejsce zajęła Anna-Maria Michalska natomiast Leopold Bartosik  w swojej kategorii wagowej wywalczył również drugie miejsce i otrzymał srebrny medal, cieszy fakt że był to pierwszy start na tak dużych zawodach. Leopold pokazał dużą wolę walki co przełożyło się na  bardzo dobry wynik, który uzyskał. Hania Sułek w swojej kategorii wagowej wywalczyła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal. Start naszych judoków można uznać  w drugiej edycji Super Ligi za bardzo udany i życzymy zawodnikom dalszych sukcesów sportowych.

Dziękujemy rodzicom za gorący doping, a Pani Sabinie Michalskiej za udostępnienie zdjęć z zawodów.

Tekst: Józef Smoter