Wyniki sobotnich spotkań

W tą sobotę swoje spotkania ligowe rozegrali trampkarze, pierwszy zespół oraz rezerwy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska.

Zespół trampkarzy w swoim ostatnim meczu sezonu pewnie pokonał ULKS Kłos Lutomia 4:0 na boisku rywala. Tym samym podopieczni Grzegorza Ignatowicza zakończyli ligowe zmagania na 5. lokacie z dorobkiem 10 punktów.

Terenowa Trampkarza:
ULKS Kłos Lutomia – MKS Karolina 0:4 (4x Cichocki).

MKS Karolina: Górski, Urbaniak, Dziadowiec, Ptak, Janes, Kołodka, Kraszkiewicz, Młynarski, Pierkowski, Okarmus, Rachelski oraz Cichocki, Jaroszewski, Tokarczyk.

Wyniki 7. kolejki Tereneowej Trampkarzy

Tabela Terenowej Trampkarzy

Czwartoligowcy doznali sromotnej porażki w Wielkiej Lipie z miejscowym Sokołem. Podopieczni Tomasza Idziaka pojechali do Wielkiej Lipy w zaledwie 13-osobową kadrą. MKS Karolina do przerwy grał wyrównane spotkanie gdzie było 1:1. Niestety druga połowa należała zdecydowanie do graczy Sokoła, którzy wbili naszemu zespołowi aż 6 bramek. W końcówce spotkania rozmiary porażki zmniejszył Bartłomiej Turzański,

IV liga:
Sokół Wielka Lipa – MKS Karolina 7:2 (Correia De Assis Lima i Turzański).

MKS Karolina: Wajdzik – Czernicki (46′ Idziak), Turzański, Rojek, Słapek – Drozdek, Ptak, Correria de Assis Lima, Piątek, Putaj – Ignatowicz.

Wyniki 26. kolejki IV ligi

Tabela IV ligi

Rezerwy MKS Karolina na własnym boisku pokonali w meczu derbowym LKS Piotrowice Świdnickie 3:2. Dzięki tej wygranej nasza drużyna umocniła się na 7. pozycji w ligowej tabeli.