Seniorzy przegrywają

W 23. kolejce IV ligi (gr. wschodnia) seniorzy MKS Karolina Jaworzyna Śląska na własnym stadionie przegrali 0:1 z Nysą Kłodzko. Spotkanie było przez większość czasu gry wyrównane. Goście przejęli inicjatywę w ostatnich 15 minutach. W 83. minucie gdy zawodnik Nysy Kłodzko (Oleksii Fatianov) otrzymał drugie napomnienie od sędziego w postaci żółtej kartki (w konsekwencji musiał opuścić plac gry) wydawało się, że zawodnicy MKS Karolina zdobędą przynajmniej jeden punkt. Niestety w 86. minucie meczu niepilnowany w polu karnym Tomasz Pierzchalski strzałem głową pokonał Oskara Wajdzika. Była to ósma porażka z rzędu MKS Karolina oraz szesnasty mecz z rzędu bez zwycięstwa.

Skład MKS: Wajdzik – Czernicki, Salamon, Rosiak, T. Krawczyk (89′ Velychko) – Putaj (80′ Drozdek), Turzański, Ptak, Adamowicz (75′ Marmajewski) – Mróz, Piątek.

Skład Nysy: Borkowski (46′ Rosiak) – Cebulski, Adamczyk, Pierzchalski, Dereń (71′ Dymek), Fatianov, Marks (90′ Rzerzycki), Kowalski (74′ Kozłowski), Wojtal, Bońkowski, Mróz (90′ Słomka).