Tylko młodzicy z punktami

Liga Okręgowa Młodzików

MKS Karolina – Trojan Lądek Zdrój 3:0 (2:0)

Młodzicy, którzy występują w IV lidze okręgowej ograli na własnym boisku drużynę Trojana Lądek Zdrój 3:0 (2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartosz Karpiński, Bartłomiej Pierkowski oraz Bartosz Ptak. W przerwie spotkania rodzice oraz drużyna młodzików złożyła podziękowania dla ustępującego Prezesa – Łukasza Czajkowskiego.

Skład MKS: Wiecheć – Dziadowiec, Karpiński, Kołodka, Młynarski, Pierkowski, Ptak, Rachelski M., Tokarczyk, Górski, Jaroszewski, Nowak, Rachelski O., Sowa.

Wyniki OM

Tabela OM

IV liga

Foto-Higiena Gać – MKS Karolina 7:0 (2:0)

Seniorzy występujący w 4 lidze doznali sromotnej porażki 0:7. Nasz zespół do 75 minuty się prezentował dosyć solidnie na tle lidera z Gaci. Niestety od 77. minuty meczu drużyna Foto-Higieny Gać rozstrzelała MKS Karolinę inkasując jeszcze cztery bramki.

Skład MKS: Wajdzik, Putaj, M. Krawczyk, Słapek, Czernicki (68′ Velychko), Correia De Assis Lima (13′ Turzański), Salamon (64′ Drozdek), Ptak, Mróz (80′ Marmajewski), Ignatowicz., Piątek.

Wyniki IV ligi

Tabela IV ligi

B-klasa

MKS Karolina – Tęcza Bolesławice 1:4 (1:2)

Rezerwy MKS Karolina w derbach gminy Jaworzyna Ślaska przegrały z Tęczą Bolesławice 1:4. Nasz zespół wszystkie bramki stracił po stałych fragmentach gry (rzuty rożne i rzuty wolne). Honorowe trafienie dla drużyny z Jaworzyny Śląskiej zaliczył Kacper Jędras.

Skład MKS: Wojcieszek – T. Zgórecki (46′ Mi. Kurzeja) – Mariusz Łucyk, Marcin Łucyk (84′ Kulpiński), Subczyński (79′ M. Zgórecki) – T. Krawczyk (79′ D. Krawczyk), Ma. Kurzeja (84′ Nijander), Janowiec (68′ Sroka), Skupniewicz