Porażka z Górnikiem Wałbrzych

W środowym meczu w 21. kolejce IV ligi zespół MKS Karolina uległ Górnikowi Wałbrzych 0:1 (0:1). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kamil Młodziński w 33. minucie meczu. Karolina Jaworzyna Śląska miała tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę rzut karny po faulu na Łukaszu Piątku. Jedenastkę niestety zmarnował Artur Słapek, którego strzał obronił Damian Jaroszewski. W drugiej części spotkania zarówno, Karolina Jaworzyna oraz Górnik Wałbrzych miały swoje okazje, ale żaden z zespołów nie zdołał wpakować piłki do siatki rywala. Po tej kolejce drużyna z Jaworzyny Śląskiej zamyka ligową tabelę.

Składy:

MKS Karolina: Wajdzik – Czernicki, Rosiak, M. Krawczyk, Słapek (64′ Rojek (73′ Drozdek)) – Piątek, Mróz, Ptak, Correia De Assis Lima (88′ Velychko), Tatuśko (63′ Putaj), Ignatowicz (46′ Adamowicz) oraz Wojcieszek i Skupniewicz.

Górnik: Jaroszewski – Krzymiński, Mrowiec, Michalak, Smoczyk – Chajewski (90+3′ Kokoszka), Rytko, Młodziński (85′ Błażyński), Wroczyński (73′ P. Krawczyk) Dec, Sobiesierski oraz Ziobro, Marut, Kruczpak, Zaremba.