Podziękowania

Drodzy Członkowie Honorowi, Członkowie Klubu, Trenerzy, Zawodnicy, Pracownicy, Rodzice, Sympatycy Jaworzyńskiego Klubu! Szanowni Państwo!

W związku ze złożoną rezygnacją z funkcji prezesa Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Karolina w Jaworzynie Śląskiej oraz moich Współpracowników z Zarządu pragnę serdecznie podziękować Wszystkim za współpracę i wsparcie jakim obdarzyliście mnie i moich Współpracowników.

Lata spędzone w jaworzyńskim Klubie przyniosły mi wiele satysfakcji oraz powodów do dumy. Przez blisko dekadę pracy w Klubie, wspólnie z moimi Współpracownikami, przeżywaliśmy liczne sportowe sukcesy i awanse, w tym m.in. wspaniałe wyniki indywidualne i drużynowe w kolarstwie szosowym i MTB, udaną reaktywację sekcji judo oraz historyczne awanse jaworzyńskiej piłki nożnej do seniorskiej IV ligi, czy okręgowych lig juniora starszego i młodzika.

Choć zdarzało się, że różniliśmy się w pewnych kwestiach, to zawsze na skutek dialogu wypracowywaliśmy kompromisy, które służyły rozwojowi jaworzyńskiego sportu. Udowodniliśmy Wszyscy wspólnie, iż nie ma rzeczy niemożliwych, bo kto by pomyślał przed kilkoma laty, że kolarze zameldują się w ścisłej czołówce wojewódzkich rankingów, czy że do Jaworzyny Śląskiej zawita IV liga seniorskiej piłki nożnej.

Przez blisko dekadę przeżyliśmy wspólnie zarówno chwile chwały, jak i smutne wydarzenia. Niemniej jednak zawsze udawało nam się wspólnie doprowadzić do szczęśliwego zakończenia, czego najlepszym przykładem jest budynek, w którym mieści się siedziba Klubu.

Pomimo wielu trudnych chwil i często niełatwych do podjęcia decyzji lata spędzone w jaworzyńskim Klubie zapamiętam jako wspaniały czas, który na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

Dziś, w dniu, w którym kończę pracę w Miejskim Klubie Sportowym „Karolina” w Jaworzynie Śląskiej, pragnę w imieniu własnym i moich Współpracowników złożyć gorące podziękowania. Dziękuję za współpracę Wszystkim, z którymi miałem przyjemność pracować przez ostatnią dekadę. Wasza serdeczność i pomoc była nieoceniona w obliczu wykonywania moich obowiązków. Bez was byłoby to niemożliwe, a na pewno bardzo utrudnione.

Za to wszystko jeszcze raz serdecznie dziękuję, życząc jednocześnie wszelkiej pomyślności.

Łącząc wyrazy wdzięczności

Łukasz Czajkowski

 

Jaworzyna Śląska, dnia 13 kwietnia 2018r.