Dwa medale w Super Lidze Dzieci w Judo

W dniu 18.03.2018 r. w Kobierzycach odbyła się pierwsza tegoroczna edycja Super Ligi Dzieci w Judo. W zawodach wystartowało ponad 950 zawodników z dolnośląskich klubów, a także zawodnicy klubów z Bytomia, Poznania oraz Czech.

W zawodach świetnie zaprezentowały się dwie zawodniczki sekcji judo MKS „Karolina” Jaworzyna Śląska Anna-Maria Michalska i Hanna Sułek. W swojej kategorii wagowej, złoty medal i pierwsze miejsce zajęła Anna-Maria Michalska, natomiast Hanna Sułek w swojej kategorii wagowej wywalczyła drugie miejsce i zdobyła srebrny medal. Anna-Maria wygrała wszystkie swoje walki przed czasem, natomiast Hania w walce finałowej uległa nieznacznie zawodniczce z Wrocławia przegrywając na punkty. Start naszych judoczek można uznać za bardzo udany. Zawodniczkom życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Kolejne edycje Super Ligi Dzieci w JUDO gościć będą Świdnica, Lutynia i Sobótka.

Rodzicom dziękujemy za gorący doping, a Pani Sabinie Michalskiej za udostępnienie zdjęć z zawodów.