Mistrzostwa Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym. Jelenia Góra – Cieplice Zdrój 03.03.2018.

W kolebce kolarstwa przełajowego w Polsce, Jeleniej Górze rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym. Na szybkiej zmrożonej trasie przy dziesięciostopniowym mrozie   dobrze zaprezentował się Młodzik Maciej Bronicki, który zajął trzecie miejsce i wywalczył brązowy medal. W tej samej kategorii debiutujący w wyścigach Patryk Gromek zajął dwudzieste miejsce. Również dobrze pojechał drugi debiutant w sekcji kolarskiej Krystian Smereczniak w kategorii Żak wywalczył trzecią lokatę. Najbardziej doświadczony, ale przeziębiony Jakub Bieliński w kategorii Juniorów dojechał na siódmej pozycji. W klasyfikacji drużynowej MKS Karolina uplasowała się na piątym miejscu.

Tekst i foto: Antoni Szewczyk