Czas na punkty w IV lidze? Rezerwy na pełnym gazie [+LIVE]

Seniorskie drużyny zagrają swoje mecze przy Sportowej. Tradycyjnie czwartoligowcy zagrają w sobotę natomiast rezerwy w niedzielę. Oprócz tych dwóch spotkań trampkarze zakończą rundę jesienną wyjazdowym, zaległym meczem przeciwko Lutomii.

W 13 kolejce IV ligi seniorzy podejmą (o 14:00) na własnym boisku Piasta Żerniki – tegorocznego beniaminka, który radzi sobie całkiem nieźle. W trzech ostatnich meczach zdobył siedem punktów i odprawił z kwitkiem Unię Bardo oraz Polonię Świdnica wygrywając kolejno 1-0 i 3-2 na własnym boisku. To dowód na solidną grę tej drużyny u siebie bowiem 10 z 15 punktów Piast ugrał w Żernikach. Jest to szansa dla naszej drużyny, która nie może wygrać meczu od ponad miesiąca. Sytuacja w tabeli biało-niebieskich jest coraz gorsza i bez kompletu punktów w sobotę wydobyć się ze strefy spadkowej będzie bardzo ciężko.

!RELACJA NA ŻYWO!

Mecze 13 kolejki Sport-Track IV ligi
Aktualna tabela

!KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI PO 12 KOLEJCE + STATYSTYKI MKS KAROLINA!


Kolejnym rywalem zespołu rezerw będzie ostatni w tabeli Zryw Łażany, który na swoim koncie zgromadził do tej pory zaledwie dwa punkty. Nasza drużyna kontynuuje pasmo zwycięstw (pięć z rzędu) i w niedzielny poranek z pewnością będzie chciała podtrzymać tą passę. W ostatnich pięciu meczach zawodnicy prowadzeni przez Damiana Tymcika stracili tylko dwie bramki i aż 14 razy trafiali do bramki rywala. Mecz przy Sportowej tradycyjnie w niedzielę od 11:00.

Mecze 12 kolejki klasy B
Aktualna tabela


Przed trampkarzami mecz o przysłowiową pietruszkę. Bez względu na wynik zaległego meczu przeciwko Kłosowi Lutomia biało-niebiescy zajmą czwarte miejsce w tabeli klasy terenowej. Kłos plasuje się na ósmym miejscu z dorobkiem sześciu punktów. Ostatni mecz tej rundy odbędzie się na boisku rywala w sobotę o 11:00.

Mecze 6 kolejki klasy terenowej trampkarza
Tabela klasy TT

Klasyfikacja strzelców drużyn młodzieżowych