Następna porażka

W sobotnie popołudnie pierwszy zespół MKS Karolina odniósł ósmą porażkę w sezonie 2017/18. Tym samym zawodnicy prowadzeni przez Tomasza Idziaka kontynuują fatalną serię porażek. W meczu 12 kolejki lepsi okazali się przeciwnicy z Sokoła Marcinkowice 3-1. Aż trzy gole padły w ścisłej końcówce meczu a autorem jedynego trafienia dla jaworzynian był Rafał Luber.

W pierwszej połowie Karolina miała okazje do strzelenia bramki i wyjścia na prowadzenie. Dwukrotnie groźnie strzelał z dystansu Krawczyk, ale piłka nie znalazła drogi do bramki. Sam na sam wyszedł z bramkarzem Tatuśko lecz obrońca w ostatniej chwili skutecznie interweniował i zablokował strzał Maksyma.
Druga połowa należała do gospodarzy, dla których wynik otworzył w 63 minucie Igor Janiuk. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry na 2-0 podwyższył Rafał Rybiński. W doliczonym czasie gry pierwszą bramkę w drugim swoim występie zdobył Rafał Luber a z rzutu karnego trzeciego gola dla gospodarzy zdołał zdobyć Bartłomiej Płomiński.
Reszta stawki w dolnej części tabeli zaczyna nam uciekać, dlatego komplet punktów za tydzień to plan minimum.

Skład MKS Karolina: Wajdzik, Luber, M. Krawczyk, Tatuśko, Mróz (79′ Adamowicz), Czernicki, Rosiakzolta (59′ Schmidt), Ptak (86′ Marmajewski), Drąg, Borowy, Ignatowicz oraz Leletko, Putaj, Wojcieszek, Piątek.