Zwycięstwa juniorów i seniorów

W niedzielę nasi juniorzy wygrali z Pogonią Pieszyce 7:4. Było to niezwykle ważne zwycięstwo po ostatnich nieudanych występach naszych zawodników. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 2 – Krzak, Krawczyk, 1 – Bielak, Bednarski  i Wieczorek.

Natomiast nasi seniorzy, po meczu na niezwykle ciężkim boisku w Wałbrzychu, pokonali miejscowy Gwarek 2:0 . Pierwsza bramka padła już w 5. minucie, a strzelcem bramki Tomasz Krawczyk. Na drugiego gola przyszło kibicom czekać niezwykle długo. W doliczonym czasie drugiej połowy spotkania, po indywidualnej akcji faulowany w polu karnym jest Grzegorz Borowy.  Jedenastkę pewnie egzekwuje Mateusz Ptak i ustala wynik spotkania na 2:0.

MKS Karolina (OJ) – Pogoń Pieszyce 7:4 (4:2)

Skład MKS Karolina: Sip (Halik) – Wieczorek, Fudali, Krawczyk – Bielat, Bielak, Bednarski, Dybeł (Jopek) – Krzak (Tyza), Pieniążek M. (Walerowicz)

Gwarek Wałbrzych – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 0:2 (0:1)

Skład MKS Karolina: Burdzy – Czykieta, Krzeczowski, Borowy, Krawczyk M. – Myśliński , Tymcik (Bal), Ptak , Krawczyk T. – Ignatowicz (Rutkowski), Skupniewicz (Karpacz)