Emocje w końcówce. Derby dla Karoliny!

To co nie udało się wczoraj pierwszej drużynie, wykonały dziś rano rezerwy! Po dramatycznej końcówce MKS II Karolina pokonał w derbach gminy LKS Piotrowice 0-1 po bramce strzelonej w doliczonym czasie drugiej połowy.

Jest to odwrotna sytuacja do tej, w której znalazł się w sobotę czwartoligowy zespół. Dziś w ostatniej minucie meczu piłka po dośrodkowaniu z lewej strony wylądowała na ręce stopera gospodarzy i sędziemu głównemu nie pozostało nic innego jak wskazać na jedenasty metr. Zimną krew przy wykonywaniu jedenastki zachował Jakub Rosiak i tym samym zapewnił Karolinie komplet punktów oraz trzecią wygraną z rzędu!

Trzy punkty dały awans naszemu zespołowi na czwartą pozycję w tabeli. Warto przypomnieć, że cztery kolejki temu drużyna prowadzona przez Damiana Tymcika była klasyfikowana na 10 miejscu!

Skład MKS II Karolina: Wojcieszek, Subczyńskizolta, Łucyk (60′ Janowiec), T. Krawczyk, M. Krawczyk (75′ Kurzeja), Adamowicz (65′ Drozdek), Jędras, Krzeczowskizolta, Zgóreckizolta, Rosiakzolta, Putaj oraz Kończak, Chryszczanowicz, Grajaszekzolta, Nijander.