Ciężki wyjazd do Ząbkowic. Derby gminy w klasie B! [+LIVE]

Tylko trzy spotkania rozegrają w ten weekend piłkarskie zespoły naszego klubu. Seniorzy wybiorą się do Ząbkowic Śląskich na ciężki mecz z Orłem a dzień później na murawę wyjdą rezerwy, aby zmierzyć się w derbach gminy z Piotrowicami. Z młodzieżowych zespołów zaplanowano tylko pojedynek trampkarzy.

Wyjazd do Ząbkowic Śląskich na mecz z Orłem będzie wyzwaniem dla pierwszego zespołu MKS Karolina. W ostatnim pojedynku (zrealizowanym 1-1 z Polonią Trzebnica) widoczne były przebłyski dobrej gry w defensywie i wynik spotkania mógłby być inny. Orzeł tydzień temu pokonał pewnie świdnicka Polonię 0-3 a ze zdecydowanie lepszej strony pokazał się w drugiej połowie, kiedy wbił rywalowi się trzy bramki.
W pięciu dotychczasowych pojedynkach ligowych ząbkowiczanie zdobyli aż 13 punktów choć do tabeli podpisano im 10 ze względu na weryfikację wygranego na boisku meczu z Sokołem Marcinkowice (z 1-2 na 3-0). Nasza ekipa zdobyła w analogicznym okresie zaledwie cztery „oczka”. Świadczy to o dyspozycji obu zespołów.
Zadanie dla zespołu prowadzonego przez trenera Idziaka będzie o tyle trudniejsze, że Orzeł jest drużyna własnego boiska (trzy zwycięstwa i dwa remisy) a ostatni raz przy swojej publiczności przegrał trzeciego mają 2017 roku ulegając rozpadającej się dzisiaj Bystrzycy Kąty Wrocławskie 0-2.

!RELACJA NA ŻYWO!

Mecze 10 kolejki Sport-Track IV ligi
Aktualna tabela

!KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI PO 9 KOLEJCE + STATYSTYKI MKS KAROLINA!


Drugi zespół MKS Karolina w derbach gminy Jaworzyna Śląska podejmie na wyjeździe LKS Piotrowice Świdnickie (niedziela, 11:00). Równocześnie będzie to rodzinny pojedynek trenerski bowiem szkoleniowcem gospodarzy jest ojciec Damiana Tymcika – Robert. Jak w każdym meczu derbowym wynik spotkania jest nie do przewidzenia. Tym bardziej, że zespoły prezentują do tej pory zbliżoną formę ponieważ w tabeli dzieli je zaledwie punkt.

Mecze 9 kolejki klasy B
Aktualna tabela


Na sobotni poranek zaplanowano przy ulicy Sportowej mecz trampkarzy (11:00). Rywalem zawodników prowadzonych przez Grzegorza Ignatowicza będzie Granit Roztoka – ekipa, która ma na swoim koncie o jeden punkt więcej od Karoliny i sąsiaduje z naszym zespołem w tabeli.

Mecze 7 kolejki klasy terenowej trampkarza
Tabela klasy TT

Klasyfikacja strzelców drużyn młodzieżowych


W dziewiątej kolejce klasy terenowej nasi młodzicy pauzują. Pomimo tego, że rywale przystąpią do spotkań to pozycja lidera dla biało-niebieskich jest nadal niezagrożona.

Mecze 9 kolejki klasy terenowej młodzika
Aktualna tabela

Klasyfikacja strzelców drużyn młodzieżowych