Duży niedosyt

O dużym niedosycie mogą mówić zarówno zawodnicy MKS Karolina jak i Polonii Trzebnica. Obie ekipy w meczu dziewiątej kolejki IV ligi miały mnóstwo okazji na strzelenie zwycięskiej bramki. Pomimo przynajmniej czterech dogodnych sytuacji w drugiej połowie biało-niebieskim ta sztuka się nie udała. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Takiego festiwalu nieskuteczności kibice przy Sportowej dawno nie widzieli. Mecz miał bardzo wyrównany przebieg i każdy z zespołów mógł schodzić po 90 minutach z murawy jako wygrany. W 25 minucie Ignatowicz w sytuacji sam na sam strzelił prosto w bramkarza Polonii. Minutę później zrehabilitował się i po dokładnym podaniu Ptaka z bliska umieścił piłkę w pustej bramce a tym samym wyprowadził Karolinę na prowadzenie. Tuż przed końcem pierwszych 45 minut goście wykorzystali gapiostwo obrony i po dokładnym zagraniu w pole karne umieścili piłkę po mierzonym i mocnym strzale z woleja. W ostatnich 25 minutach meczu oba zespoły miały na tyle dużo okazji, że mogłyby rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. W idealnych okazjach nie trafili m. in.: Schmidt oraz Wilk. Szkoda niewykorzystanych okazji ponieważ komplet punktów z tej rywalizacji byłby bezcenny.

Skład MKS Karolina: Wajdzik, Tatuśko (88′ Adamowicz), Matwiejko, Piątekzolta, Czernicki (72′ Rosiak), Wilk, Ptakzolta, Pawela (59′ Schmidt), Drągzolta, Borowy, Ignatowicz oraz Putaj, Marmajewski, Leletko.