Przełamać złą passę. Niedziela z rezerwami [+LIVE]

Nadchodzący weekend zapowiada się emocjonująco. Najważniejszym wydarzeniem w trakcie jego trwania będzie pojedynek pierwszego zespołu z Polonią Trzebnica. Drugi zespół rozegra swój mecz w ramach klasy B na własnym boisku. Jedynie młodzież zagra na wyjazdach.

Najbliższym rywalem czwartoligowców w sobotę będzie dziesiąta w tabeli Polonia Trzebnica, obecny spadkowicz z III ligi. W trzech ostatnich ligowych spotkaniach trzebniczanie zdobyli cztery punkty (zwycięstwo z Marcinkowicami, remis z Żernikami oraz porażka ze Świdnicą). Taki dorobek punktowy był możliwy pomimo strzelonych dwóch bramek i straconych czterech. Reakcja na przeciętne występy seniorskiej drużyny Polonii nastąpiła w poniedziałek. Ze stanowiskiem trenera pożegnał się dotychczasowy szkoleniowiec Sławomir Kołodziej i zastąpił go Paweł Tronina, który ostatnio pracował w MKP Wołów. Wcześniej prowadził drużyny młodzieżowe Polonii oraz seniorskie KS Łazy i Iskry Pasikurowice. 
W znacznie gorszej sytuacji i dyspozycji jest drużyna prowadzona przez Tomasza Idziaka. Biało-niebiescy w trzech ostatnich meczach w ramach IV ligi nie zdobyli żadnego punktu, strzelili również dwa gole ale stracili ich aż 12! Do tego bilansu nie jest wliczony środowy mecz Pucharu Polski, w którym jaworzynianie ponieśli wysoką porażkę 0-4 z Polonią Świdnica i pożegnali się z rozgrywkami… [ZOBACZ NA FOTO Z TEGO MECZU]
Nadchodząca sobota będzie istotna dla obu zespołów. Dla Karoliny ze względu na poprawienie fatalnego wrażenia z ostatnich meczów i możliwość wyjścia ze strefy spadkowej. Dla gości ważne będzie pokazanie, iż zmiana na stanowisku trenera przyniosła pożądany efekt. 
Pierwszy gwizdek sędziego o 15:00 przy ulicy Sportowej.

!RELACJA NA ŻYWO!

Mecze 9 kolejki Sport-Track IV ligi
Aktualna tabela

!KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI PO 8 KOLEJCE + STATYSTYKI MKS KAROLINA!


Niedziela będzie należała do zespołu rezerw, który na własnym boisku podejmie niżej notowaną Błyskawicę Kalno (11:00). Goście tracą zaledwie dwa punkty do ósmej Karoliny. Ostatnie zwycięstwo Błyskawica odniosła pięć spotkań temu – trzeciego września, kiedy pokonała u siebie Sokoła Kostrza 3-2. Od tamtej pory raz zremisowała i trzykrotnie schodziła z boiska jako pokonana. Drugi zespół Karoliny gra w kratkę i zwycięstwa przeplata porażkami. Wydaje się jednak, że to biało-niebiescy są faworytami spotkania.

Mecze 8 kolejki klasy B
Aktualna tabela

STATYSTYKI ZESPOŁU REZERW


Jako pierwsi w weekend na boisko wyjdą trampkarze, którzy w sobotni poranek (11:00) stawią czoła ULKS Kłos Lutomia. Gospodarze tracą do Karoliny zaledwie punkt i będą chcieli wykorzystać punktowy ścisk panujący w środkowej części tabeli. Przed naszymi młodzieżowcami trudne zadanie przełamania serii dwóch porażek.

!SPOTKANIE ZOSTAŁO PRZENIESIONE NA 4 LISTOPADA!

Mecze 5 kolejki klasy terenowej trampkarza
Tabela klasy TT

Klasyfikacja strzelców drużyn młodzieżowych


Młodzicy nadal bez straty punktu przewodzą tabeli klasy terenowej. Tym razem udadzą się w niedaleki wyjazd do Witkowa na mecz przeciwko Gromowi. Rywalizacja zaplanowana jest na poniedziałek (16:00). Grom do tej pory zgromadził trzy „oczka” i zajmuje dziewiątą lokatę. Podopieczni Jakuba Rosiaka pojadą z myślą zdobycia kolejnego kompletu punktów tym bardziej, że do wygrania tej rundy rozgrywek niewiele brakuje.

Mecze 7 kolejki klasy terenowej młodzika
Aktualna tabela

Klasyfikacja strzelców drużyn młodzieżowych