Słaby mecz w IV lidze. Rezerwy gromią na wyjeździe [FOTO]

Seniorskie drużyny naszego klubu w weekend zafundowały kibicom huśtawkę nastrojów. Pierwszy zespół przegrał wysoko z Nysą Kłodzko a dzień później rezerwy pokonały w Olszanach Huragan 0-4.

Bardzo słabo zaprezentowali się w Kłodzku zawodnicy prowadzeni przez Tomasza Idziaka. Nysa w pierwszej połowie przyjechała jak walec po defensywie Karoliny, czego efektem było strzelenie czterech goli przez gospodarzy. Na domiar złego nastąpiło to w przeciągu pół godziny. Dwie pierwsze bramki padły w 10 i 12 minucie a ich autorem był Grzegorz Dereń. Kolejne trafienia sędzia zapisał na konto Jacka Cebulskiego oraz Łukasza Wiącka. Biało-niebiescy odpowiedzieli golem Grzegorza Ignatowicza (38min.).

Drugie 45 minut to bardziej zdecydowana gra Karoliny w ofensywie po dokonaniu zmian w ustawieniu zespołu przez trenera Tomasza Idziaka. Pomimo kilku dogodnych sytuacji do strzelenia bramki po obu stronach wynik nie uległ zmianie. Gdyby nasz zespół nie przespał pierwszego kwadransa i od początku spotkania zaprezentował się tak jak w drugiej części to mógłby powalczyć o pełną pulę. Porażka oznacza spadek aż na 14 miejsce w tabeli.

Skład MKS Karolina: Wajdzik, Tatuśko (78′ Czernicki), Matwiejko, Piątek, Wilk, Szyszkazolta, Pyda, Ptak, Ignatowicz, Drąg, Borowy oraz Tymcik, Marmajewski, Leletko.

Podziękowania dla Kamili Korzeniewskiej za udostępnienie fotografii. Kliknij tutaj, aby zobaczyć!

Mecze 8 kolejki Sport-Track IV ligi
Aktualna tabela

!KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGI PO 8 KOLEJCE + STATYSTYKI MKS KAROLINA!

Solidną podstawę zaprezentowały w niedzielny poranek rezerwy naszego klubu, które w Olszanach zwyciężyły 0-4. Formę strzelecką podtrzymał Szymon Skupniewicz, który trafił do bramki rywala dwukrotnie. Oprócz niego na.listę strzelców zapisali się: Patryk Krzeczowski oraz Kacper Jędras. Dzięki wygranej nasz zespół przesunął się na ósme miejsce w tabeli.