Złoto i Srebro judoków w Świdnicy

W dniu 24.09.2017 r. w Świdnicy  odbyła się  III edycja  Super Ligi  Dzieci w Judo, wystartowało ponad 450 zawodników  z klubów dolnośląskich  i z Czech.  W zawodach   świetnie zaprezentowały się dwie zawodniczki  sekcji judo  MKS  „Karolina” Jaworzyna  Śląska  Anna -Maria Michalska i Hanna  Sułek .  W swojej    kategorii     wagowej,  złoty  medal i pierwsze miejsce wywalczyła  Anna-Maria Michalska ,  natomiast Hanna  Sułek  w swojej kategorii wagowej   wywalczyła srebrny  medal i zajęła drugie miejsce.  Start   naszych    judoczek   można    uznać  za  bardzo  udany. Anna Maria  i  Hania  wykazały  dużą wolę walki co z  dobrym przygotowaniem technicznym  przełożyło się  na wyniki które uzyskały. Dziękujemy  rodzicom za  gorący doping, a Pani  Sabinie Michalskiej za zdjęcia z tych zawodów.