Sukcesów kolarskich i wyścigów jak grzybów po deszczu. Świebodzice 09.09.2017. Lubawka 10.09.2017. [FOTO]

Tegoroczny schyłek sezonu kolarskiego obfituje w dużą liczbę wyścigów, na których niezliczoną ilość sukcesów kolarzy MKS Karolina można porównać do ostatniego wysypu grzybów w lasach. W kolejnych startach na rowerach górskich MTB w Świebodzicach świetnie zaprezentowali się najmłodsi adepci sekcji. Na V edycji Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej w kategorii chłopców 12-13 lat pierwsze miejsce zajął Maciej Bronicki a Andrzej Richtszajd nie ukończył wyścigu z powodu defektu roweru. W kategorii chłopców 8-9 lat drugi był Oliwier Okarmus a Tymoteusz Bałuk dziesiąty. W kategorii dziewcząt 11-12 lat piąta była Judyta Tonder. W wyścigu przedszkolaków bezkonkurencyjna była Zuzia Bałuk.

Na ogólnopolskim  XXXIII Cross Country MTB w Lubawce kolejne zwycięstwo odniósł Maciej Bronicki tym razem w kategorii młodzik bez licencji . Oliwier Okarmus zajął drugie miejsce a Tymoteusz Bałuk siódme w kategorii chłopców 8-9 lat. Andrzej Richtszajd był drugi w kategorii chłopców 11-12 lat. Najstarszy i najbardziej doświadczony zawodnik naszej sekcji Jakub Bieliński  w kat. junior również wywalczył drugą pozycję.