Hokejowy wynik na inaugurację w TT

Pierwsze spotkanie trampkarzy w ramach rozgrywek klasy terenowej przeciwko Unii Jaroszów zakończyło się wygraną zawodników Grzegorza Ignatowicza 5-6. Gole dla MKS Karolina zdobyli: Piotr Cichocki (trzy) oraz Pająk, M. Rachelski, Okarmus (po jednej).

W pierwszej połowie gospodarze prowadzili już nawet 3-1. Dwie bramki Cichockiego doprowadziły do wyrównania (4-4). Na jednobramkowe prowadzenie Unię wyprowadził Gałka a minutę później Karolina doprowadziła do remisu po golu Okarmusa. Rozstrzygające trafienie autorstwa Cichockiego z 64 minuty zapewniło komplet punktów przyjezdnym.

Klasyfikacja strzelców drużyn młodzieżowych

Już jutro młodzicy MKS Karolina podejmą u siebie Gryfa II Świdnica w ramach czwartej kolejki klasy terenowej. Początek rywalizacji od 17:00. Z punktu widzenia układu tabeli będzie to ważny mecz ponieważ zmierzy się w nim lider z wiceliderem rozgrywek.