Rezerwy uległy

Drugi mecz zespołu rezerw MKS Karolina przeciwko Zagłębiu Wałbrzych nie przyniósł biało-niebieskim punktów. Jaworzynianie ulegli przeciwnikowi 2-0.

Oba gole gospodarze strzelili w ostatnich dziesięciu minutach meczu. Najpierw w 80 minucie do siatki jaworzynian trafił Patryk Hebel a wynik ustalił w doliczonym czasie gry ustalił Paweł Sułkowski (90+4′). Warto zauważyć, że arbiter meczu pokazał aż trzy czerwone kartki.
Zawodnicy drugiego zespołu nadal nie strzelili w tym sezonie bramki i na swoim koncie nie zapisali ligowego punktu. Najbliższa okazja pojawi się już w niedzielę. Wówczas przeciwnikiem będą rezerwy MKS Szczawno Zdrój.

Skład MKS II Karolina: Wojcieszek, Janowieczolta, Adamowiczzolta, Hołyszewski (78′ Ł. Rachelski), Jędras (75′ Gradowicz), M. Krawczyk (55′ Sroka), P. Krzeczowskizolta, Kulpiński (55′ Tymcik), Skupniewicz (65′ Łucyk), Subczyński, Zgóreckizolta oraz Leletko, Grajaszek.